BADANIA LEKARSKIE

Każdy zawodnik Klubu Sportowego Płomień Częstochowa na zajęciach musi być ubrany w strój treningowy  i posiadać aktualne badania lekarskie. Niezbędnym dokumentem uprawniającym do uczestniczenia w zajęciach jest zaświadczenie od lekarza o zdolności dziecka do uczestnictwa w treningach i zawodach piłki nożnej. Zaświadczenie takie wypisują lekarze specjalistycznych przychodni sportowych lub innych. Dziecko, które po raz pierwszy zgłasza się do poradni medycyny sportowej powinno mieć skierowanie od lekarza ogólnego. Jeśli dziecko nie posiada aktualnych badań lekarskich oraz nie dostarczy swojej KARTY ZDROWIA SPORTOWCA nie będzie mogło brać udziału w zajęciach organizowanych przez Klub Sportowy Płomień Częstochowa.

Darmowe wizyty u lekarza medycyny sportowej prowadzi :

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
ul. Sobieskiego 7a