01.06.2019 C2 Trampkarze Płomień Częstochowa - KS PANKI 0:0

01.06.2019  C2 Trampkarze Płomień Częstochowa - KS PANKI 0:0

W sobotnie popołudnie 01.06.2019r, na stadionie przy ulicy Kopalnianej 4b stawiła się ekipa z Panek by w III lidze wojewódzkiej trampkarzy C2 zmierzyć się z Częstochowskim Płomieniem. Całe spotkanie było rozgrywane w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, mianowicie wysokiej temperaturze i pełnym słońcu. Trzeba przyznać że mimo wszystko obie ekipy wytrzymały trudy tego spotkania. Mecz od początku był toczony pod dyktando gospodarzy, którzy nękali zespół przyjezdnych wysokim pressingiem i próbami strzałów z dystansu. Niestety mijały one bramkę. Najlepszą sytuacje w pierwszej połowie stworzył grający na lewym skrzydle Cyprian ”T -Rex” Bieniaszczyk, który po podaniu ”Figo” stanął oko w oko z bramkarzem gości, lecz jego sprytny lob nie znalazł drogi do bramki. W drugiej połowie jak i w pierwszej przewaga naszych Płomieni była widoczna gołym okiem. A po akcji Dawida ”Mastiego” Mastalerza powinno być 1 – 0, lecz piłka uderzyła w poprzeczkę. Mecz zakończył się podziałem punktów i wynikiem 0 – 0. Na uwagę zasługuje nasza gra w defensywie bowiem goście ani razu nie zdołali stworzyć groźnej sytuacji, a wszystkie strzały z dystansu blokowane były przez naszych obrońców. Wyróżnić także trzeba Mastiego, dla którego nie było w tym meczu straconych piłek. Żal zmarnowanych sytuacji, lecz mamy nadzieje że w następnym meczu nasi zawodnicy zagrają równie dobrze w obronie i skuteczniej w ataku. Zapraszamy już teraz na spotkanie ze Spartą Szczekociny