13.06.2019 E1 Akademia Sportu Przystajń - Płomień Częstochowa 2:5

I kto mówi, że 13 ty to pechowy dzień ... nasze Orliki E1 rozegrały mecz rewanżowy w Przystajni, który rozstrzygnęli na naszą korzyść ! Oczywiście wygrana cieszy, jednak meczu nie zagraliśmy na najwyższym poziomie.
Kilku zawodników przekonało się, że nie jest możliwa dobra dyspozycja na boisku, jeśli nie trenuje się regularnie.
W meczu kilka rozegrań naszej drużyny mogło się podobać, momentami graliśmy bardzo ładnie, jednak brakło troszkę spokoju i dokładności. A to, przekładało się na słabszą postawę kilku zawodników
To są świetne okazję do nauki: jak mamy myśleć na boisku, jak mamy się zachowywać.
Wiem, że nasi zawodnicy dobrze rozumieją i są bardzo mądrzy, i przede wszystkim sami wyciągną wnioski z takiej gry.
I kolejny mecz będzie lepszy.