18.05.2019 C2 Trampkarze Płomień Częstochowa - Olimpia Huta Stara 3:2

18.05.2019  C2 Trampkarze Płomień Częstochowa - Olimpia Huta Stara 3:2

W dziewiątej kolejce rundy wiosennej trampkarze Płomienia Częstochowa zmierzyli się na własnym boisku z Olimpią Huta Stara . Mecz był niezwykle zaciętym i emocjonującym pojedynkiem, a nasza drużyna do samego końca walczyła o zwycięstwo. Wynik otworzył już w 9 minucie strzałem z 40 metrów Bojar, który precyzyjnie uderzył z rzutu wolnego. Niestety z prowadzenia nie cieszyliśmy się długo, bo już po dwóch minutach, tak samo z rzutu wolnego, tylko z bliższej odległości około 25 metrów wyrównała Olimpia. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie mimo, iż raz po raz Płomień zagrażał bramce rywala. W drugiej połowie systematycznie stwarzaliśmy coraz to lepsze okazje do strzelenia bramki i w 62 minucie po świetnie wykonanym rzucie rożnym, pierwszą bramkę, strzałem głową w nowych barwach strzelił nasz nowy zawodnik Cyprian „T-Rex” Bieniaszczyk. Osiem minut po tym zdarzeniu było już 3 do 1 dla naszych Płomieni, a strzelcem bramki po genialnym podaniu od swojego kapitana był Dawid „Masti” Mastalerz. Niestety brak koncentracji w końcówce spotkania zakończył się stratą bramki i spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 3 -2.

Z portalu: Łączy nas piłka: