23.08.2019 ORLIKI E1 PŁOMIEŃ - RKS RAKÓW II 6:6

Pierwszy mecz ligowy w lidze Orlika E1, zakończył się remisem 6:6. Trwają jeszcze wakacje więc i nasz skład meczowy był mocno okrojonym. Jednak poradziliśmy sobie bardzo dobrze,a zawodnicy grający w tym meczu pokazali ogromne serce do walki. 5 minut przed końcem przegrywaliśmy 6:4 i zdołaliśmy wyrównać.A w ostatniej minucie stworzyliśmy dwie znakomite okazję bramkowe i choć Brajan starał się z całych sił brakło troszkę szczęścia by zdobyć zwycięskiego gola.

W naszym klubie zaszły ogromne zmiany wszyscy staramy się by poprawić warunki bazy treningowej. Doszło dużo bardzo fajnych zawodników, którzy nie znaleźli miejsca w bardziej utytułowanych klubach. My Ich przyjmujemy z radością  i rośniemy w siłę. Dając Im szansę gry.

Doszli do sztabu Trenerskiego znakomici trenerzy :                                                                                                                  Trener Grześ Lelonek do I-drużyny ,Trener Artur Minkina do rocznika 2007, którzy swoim doświadczeniem i pasją będą szkolić naszych zawodników. Zarząd i rodzice którzy się angażują w odbudowę naszego klubu nie szczędzą sił by każdego dnia,móc powiedzieć: " Mocno idziemy do przodu i nic nas nie zatrzyma."