25.10.2019 E1 Sportowa Częstochowa - Płomień Częstochowa 4:2
25.10.2019 E1 SPORTOWA Częstochowa- Płomień Częstochowa 4:2
Ostatni mecz w naszej grupie zagraliśmy słabo, co wykorzystała drużyna Sportowej i strzeliła nam dwie bramki więcej od nas. Wygrali 4:2. Każdy ma prawo do słabszej dyspozycji, kilku zawodników w naszej drużynie dziś zagrało poniżej swojego poziomu ...trudno, taki jest sport.
Jako trener, wiem i widziałem dziś, że starali się. Brakło należytej koncentracji i wiary we własne umiejętności.
Piłkarsko wyglądaliśmy dobrze, zawiodła skuteczność i brak spokoju pod bramką gospodarzy. Nasi napastnicy nie wykonali założeń przedmeczowych, nie grali w wyznaczonym sektorze,nie szukali wolnej przestrzeni. Pomocnicy słabo wspomagali linie obrony,nie oddawali strzałów na bramkę. Obrońcy w pojedynku 1x1 dziś zagrali zbyt bojaźliwie.Trzeba sobie powiedzieć co było przyczyną porażki, by każdy zawodnik zdawał sobie sprawę z odpowiedzialności za grę zespołu. Gdzie trzeba mocno poprawić zachowanie. Ale to temat do pracy treningowej. Wszystkim dziękuję za dzisiejszy mecz.
Wyróżniam dziś za postawę : Marchewę, Nikole i bramkarzy Yehora i Mateusza.
Gratulujemy Sportowej wygranego meczu !!