28.06 2019 r Zakończenie sezonu 2018/2019
⚽️Zakończenie sezonu 2018/2019⚽️
W dniu 28 czerwca odbyło się w Naszym Klubie zakończenie sezonu, podczas którego nasi najmłodsi zawodnicy
z Żaków i Orlików przeszli "chrzest zawodnika-super tor przeszkód przygotowany przez trenera Krzyśka,
a następnie złożyli przyrzeczenie zawodnika Naszej Kuźni Talentów "Płomień" w obecności Zarządu, trenerów
i rodziców.
Następnie rozegrane zostały mecze: Nasi Trampkarze kontra Tatusiowie oraz Nasze Żaki i Orliki kontra Mamy i w rezerwie Tatusiowie.
Był także miły akcent z tortem urodzinowym dla Piotrka- naszej dobrej duszy Klubu.
Wszyscy zawodnicy Trampkarze, Orliki oraz Żaki otrzymali od trenerów pamiątkowe Certyfikaty Zawodnika Klubu "Płomień". Certyfikat honorowy otrzymał także Piotrek.
Swoim głosem i miłym, dowcipnym komentarzem czas uprzyjemniał trener Maciek.
Wszyscy rodzice pokazali jaką można razem stworzyć wspaniałą atmosferę dla naszych dzieci i młodzieży.