3.10.2019 E2 Orliki Blachownia - Płomień Częstochowa 2:3

3.10.2019  E2 Orliki Blachownia - Płomień Częstochowa 2:3

To, co się wydarzyło w czwartek w Blachowni podczas meczu Orlików E2 było niesamowite! Płomień zdobył prowadzenie po świetnej akcji naszych dziewcząt i "Ciursona". Całą akcję zakończyła Nikola uderzeniem z dystansu w samo okienko. Uderzenie palce lizać. Niestety nasza radość trwała tylko 10 min i było 1-1. Pierwsza połowa zakończyła się remisem.            W drugiej połowie sygnał do ataku dał Ciurson który swoim pressingiem wymusił błąd obrońców, piłka trafiła pod nogi Nikoli, a Ta po udanym rajdzie nie dała szansy bramkarzowi gospodarzy. Tym razem już po 7 minutach zespół z Blachowni wyrównał lecz nie na długo bo piękną akcję przeprowadził Marchewa z Rajsonem, a piłkę do bramki skierował Patryk. Wynik nie uległ zmianie , a PŁOMIEŃ zalicza zwycięstwo . Brawo drużyna świetna robota.