31.08.2019 D1 Młodziki Płomień Częstochowa - Listwarta Krzepice 3:4

W lidze D1 zadebiutowała drużyna rocznika 07. Pierwsza przegrana troszkę wywołała niesmak u rodziców, trudno...Trenerzy są pierwszymi, którzy chcą wygrać, tak jest w sporcie, jednak podstawą jest dobre szkolenie. Przegrali mecz, trudno... Jedno pytanie -  Czy wszystko od razu w życiu się udaje ?? Proces nauczania, szkolenia to czas... i o niego zadbajmy.  To bardzo fajni i dobrze grający chłopcy. Oni dopiero się zgrywają. W tym meczu podparci młodszym rocznikiem,popełnili kilka prostych błędów i przegrali. Na błędach się uczą, każdy ma do nich prawo. Patrzmy na naszych zawodników z wiarą, bo ciężko pracują. KONIECZNE JEST IM NASZE WSPARCIE. Jesteśmy silni, jesteśmy razem. Budujemy coś wyjątkowego, przyjdzie czas na sukcesy. MY W TO GŁĘBOKO WIERZYMY !!!!