(06.10.2019) LKS Płomień Częstochowa 3:0 LKS Kamienica Polska

LKS Płomień Częstochowa 3:0 LKS Kamienica Polska

Szósty dzień października stanął pod znakiem rewanżowego starcia naszych trampkarzy z drużyną Kamienicy Polskiej. I trzeba powiedzieć otwarcie że nie było to najlepsze spotkanie w wykonaniu naszych chłopców, choć mecz był w stu procentach pod nasze dyktando, a drużyna gości oddała na naszą bramkę tylko trzy strzały, z których tylko jeden był celny, to nasza skuteczność i chaos w środku pola sprawił że zęby bolały patrząc jak nasi zawodnicy wygrywali z przeciwnikiem, a przegrywali z samymi sobą.
Jednakże dobrą drużynę poznaję się nie po tym że wygrywa jak wszystko wychodzi, lecz że wygrywa gdy nic nie wychodzi. I tak było i tym razem.
Płomień zwyciężył a bramki zdobywali Damian „Paci” Pacak w 37 minucie. A także Filip „Figo” Cierpiał w 47 min i Damian „Bojar” Bojarski w 55 minucie.
Pomimo wszystko ważne jest zwycięstwo i zachowanie czystego konta. Następne spotkanie zagramy w Kłobucku i tam zagramy nie tylko skutecznie ale i w pełni skoncentrowani.

~ via. Maciej Górniak