11.10.2019 E1 SPORTING FA LUBLINIEC - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 11:7

11.10.2019 E1 SPORTING LUBLINIEC - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 11:7
Wyjazdowy mecz do Lublińca dostarczył wiele emocji, a dla nas nauki. Przekonaliśmy się że drobne indywidualne niedociągnięcia,mocny rywal jakim jest Sporting wykorzysta bez wahania.
Mecz stał na bardzo dobrym i wysokim poziomie piłkarskim. Akcja za akcję, bramka za bramkę dobra gra obu drużyn naprawdę bardzo ładnie wyglądała.
Najlepszym opisem meczu niech będą słowa doświadczonego sędziego i piłkarza, który powiedział,że jeszcze tak dużo nie musiał biegać w meczu tak młodych zawodników.
Sporting wygrał zasłużenie, to dobrze zorganizowana drużyna. Nam w kilku sytuacjach zabrakło dokładności i cierpliwość.
W tym meczu najlepszym zawodnikiem bezapelacyjnie był Filip Dębiński . Walka w obronie i ataku.Dokładność i szybkość w podaniach piłki,skuteczność w grze 1x1.
Odpowiedzialność w grze.To wszystko zaprezentował na bardzo wysokim poziomie.