1.09.2019 C1 Trampkarze LKS Kamienica Polska -Płomień Częstochowa 2:6

1.09.2019  C1 Trampkarze LKS Kamienica Polska -Płomień Częstochowa 2:6

W 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej zespół Płomienia Częstochowa pojechał po pierwsze zwycięstwo do Kamienicy Polskiej by z tamtejszym Lks-m stoczyć walkę o 3 punkty. Mecz rozpoczęto punktualnie o 11.00. Początek spotkania w naszym wykonaniu był nerwowy i chaotyczny. A wszystkie ataki kończyły się niecelnymi strzałami, lub piłkę wybijali obrońcy Kamienicy. Chwilę demonstracji i zbyt wysokie podejście wykorzystali zawodnicy gospodarzy i prowadzili 1-0. Podrażnione ambicje naszych zawodników znalazły ujście w postaci bramki. A jej strzelcem Kacper „Gruby" Kotynia, który wykorzystał podanie Cypriana Bieniaszczyka, oraz błąd bramkarza i było 1-1. Druga połowa rozpoczęła się od naszych ataków i szybko objęliśmy prowadzenie po bramce Damiana Bojarskiego 1-2. Następne trafienie było dziełem Bienia 1-3 , i  niewątpliwie najładniejsze trafienie tego meczu było dziełem Filipa Cierpiała który po złej interwencji mini defensywnej Kamienicy pięknym soczystym strzałem z 19 metrów pokonał bramkarza gospodarzy i było 1-4. Następnie Miłosz Musiał zdobył debiutancką bramkę w barwach Płomienia 1-5. Strzelanie dla płomienia zakończył ten który rozpoczął czyli Kacper Kotynia 1-6 W ostatnich sekundach meczu gospodarze zdołali zdobyć bramkę i spotkanie zakończyło się wynikiem 2-6 dla Płomienia Częstochowa.