3.09.2019 E2 Ajaks Częstochowa - Płomień Częstochowa 5:1

Wtorek 03.09.2019r nasze orliki E2 zmierzyły się z Ajaksem Częstochowa na jego boisku. Przegrywając ten mecz 5 -1 lecz na pewno nie byliśmy ekipą zasługującą na tak wysoką porażkę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1 – 1. A bez wątpienia powinniśmy prowadzić bo raz po raz atakowaliśmy bramkę Ajaksu. Najładniejszą bramkę w tym meczu strzeliła Nikola Kaczmarek, która po wprowadzeniu piłki ze środka boiska przedryblowała kilku graczy Ajaksu i z 15 metrów huknęła potężnie na bramkę gospodarzy, piłka otarła się o ręce bramkarza, odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. W drugiej połowie największą gwiazdą był nie zawodnik gospodarzy czy gości, lecz sędzia, który raz po raz przerywał nasze akcje, nie po faulach czy naszych błędach, ale po to by upominać kibiców, rozgrzewających się zawodników z drużyn oczekujących na swoje mecze i trenujących zawodników. Nasza gra nie wyglądała źle ale brakowało zgrania i zimnej krwi przy wykończeniu akcji.