24.03.2019 C2 Olimpia Huta Stara-Płomień Częstochowa 2-1

W drugiej kolejce 30.03.2019 LKS Płomień Częstochowa w kategorii wiekowej Trampkarz C2 udał się na pojedynek do Huty Starej z tamtejszą Olimpią. Przez całe spotkanie Nasza ekipa prowadziła grę, lecz ataki kończyły się na niecelnych strzałach lub braku kluczowego zagrania piłki. Już w pierwszej minucie nasz kapitan Filip „FIGO” Cierpiał rozerwał akcją indywidualną obronę Olimpii, lecz jego strzał minął bramkę. W przeciągu kilku następnych minut nasz zespól wypracował kilka sytuacji lecz żadna z nich nie skończyła się choćby celnym strzałem. Po niemal kwadransie gry gospodarze tej potyczki wyszli z pierwszym kontratakiem a na bramkę zamienił go zawodnik Olimpii Wiktor Kołodziej był 13 minuta spotkania. Ten sam zawodnik w 18 minucie podwyższył na dwa do zera po błędzie w ustawieniu naszego środkowego obrońcy. I na tym się skończyły ataki gospodarzy. Już do końca meczu nie oddali oni żadnego celnego strzału na bramkę bronioną przez Alana Górniaka. W 68 minucie Wiktor Labocha strzelił bramkę kontaktową, lecz niestety w tym meczu nie potrafiliśmy wykorzystać żadnej innej sytuacji. Mecz zatem zakończył się wynikiem 2 - 1 Dla Olimpii.

Z portalu: Łączy nas piłka: