24.03.2019 C2 Trampkarze Skra Częstochowa-Płomień Częstochowa 19-0

Na inaugurację rundy wiosennej w niedzielę 24 marca o godzinie 14:00, nasza drużyna Trampkarzy C2 stanęła na przeciwko faworytów do wygrania całej Grupy, a mianowicie Skrą Częstochowa. Przez całe spotkanie zespół gospodarzy był nie tylko lepszy, ale i bardziej konkretny w swych działaniach ofensywnych. Raz po raz oddając strzały na naszą bramkę, na której dwoił się i troił nasz bramkarz Alan Górniak. Całe spotkanie drużyna z ulicy Loretańskiej prowadziła grę, a nasze sporadyczne kontrataki rozbijały się o mądrze grającą defensywę Skry, to też dla tego wynik spotkania nie przynosi nam chluby. Natomiast najlepszym naszym zawodnikiem w tym meczu był nasz Bramkarz, który w sumie interweniował ponad czterdzieści razy, lecz aż dziewiętnaście wyciągał piłkę z siatki.