26.05.2019 C2 Trampkarze Lot Konopiska -Płomień Częstochowa 2:2

26.05.2019  C2 Trampkarze  Lot Konopiska -Płomień Częstochowa 2:2

Dziesiątą kolejkę nasi trampkarze rozegrali w Konopiskach, gdzie w pojedynku z Lotem walczyli o pełną pule. Pierwsza połowa tego spotkania była prowadzona pod dyktando naszych chłopców, lecz nie potrafili oni udokumentować tego bramką. Dlatego też zakończyła się ona wynikiem 0 – 0. Druga część spotkania rozpoczęła się od falowych ataków Płomienia co przyniosło niemal natychmiastowy skutek w postaci bramki, a jej strzelcem Cyprian Bieniaszczyk po fantastycznej dwójkowej akcji z naszym kapitanem Filipem Cierpiałem. Niestety chwilę później moment naszej dekoncentracji i złego zachowania przy rzucie rożnym gospodarzy i było 1 -1 . Kolejne kilka minut było w wykonaniu obydwóch drużyn chaotyczne i nerwowe. Jako pierwsi obudzili się gracze gości i przeprowadzili akcję, która wysunęła ich na prowadzenie w tym meczu. Dawid Mastalerz który w drugiej części spotkania rozgrywał wirtuozerską partie na lewym skrzydle zagrał piękną prostopadłą piłkę do wychodzącego na czystą pozycje Filipa Cierpiała a ten nie pozostawił żadnych szans bramkarzowi i było 1 – 2 dla Płomienia. Chwilę później po błędzie jednego z naszych obrońców piłka opuściła boisko, a sędzia podyktował rzut rożny zamieniony na bramkę przez team z Konopisk i wynik po raz kolejny był remisowy 2 – 2. Końcówka spotkania była niezwykle elektryzująca. Najpierw "Figo" po świetnej akcji i minięciu trzech zawodników gospodarzy był nieprzepisowo zatrzymywany przez środkowego obrońcę Lotu, lecz gwizdek sędziego milczał. Chwilę później Alan Górniak powstrzymał w sytuacji 1 na 1 napastnika Lotu. Niemal natychmiastowy kontratak wyprowadził zespół Płomienia, Wiktor Labocha prawym skrzydłem doprowadzi piłkę do linii końcowej i dośrodkował w pole karne, a Kacper Kotynia pofrunął niczym supermen kierując piłkę w światło bramki. Niestety piłka najpierw odbiła się od nierówności a następnie od zmylonego wcześniej golkeepera Lotu. Minute później sędzia zakończył spotkanie a wynik nie uległ zmianie.

Z portalu: Łączy nas piłka: