30.05.2019 E1 Naprzód Ostrowy - Płomień Częstochowa 9:2

W dzisiejszym meczu nasza drużyna grająca w lidze Orlika E1,przekonała się jak ważne są detale i że nie zawsze mimo ogromnych chęci i starań zawodnika, zagra się na wysokim poziomie mecz. Małe, ale ważne błędy kosztowały nas utratę bramek i przegrany mecz. Złe przyjęcie piłki,słabe podanie,brak wyjścia na pozycję i brak komunikacji. To błędy które dziś popełniliśmy. Na błędach się uczymy,ale to zaangażowanie zawodnika,jego sposób myślenia pozwala mu na dobrą lub słabą grę. W dzisiejszym meczu nasza gra była słaba,przegraliśmy 9:2. Przegrana przynosi smutek ale też motywację do lepszej, mocniejsze pracy na treningu i w kolejnym meczu. Tylko słabi odpuszczają walkę nam przydarzył się tylko słabszy występ.Już w najbliższym meczu to poprawimy.