6.09.2019 E2 Płomień Częstochowa - Zieloni Żarki 2:2

W piątkowe popołudnie 06.09.2019 I Liga Okręgowa Orlików E2 zawitała na stadion przy ulicy Kopalnianej. A na boisku zameldowały się drużyny Płomienia i Zielonych. Obie ekipy zagrały świetne emocjonujące spotkanie, a strzelanie w tym meczu rozpoczął Mateusz Szczypiór który w 9' minucie zachował się jak prawdziwy lis pola karnego i wślizgiem wykorzystał sytuacje stworzoną przez świetnie wychodzącego do pressingu Jakuba Szotę i Oskara Ciurę. W 27' minucie goście wyrównali po mało agresywnej grze w obronie naszych chłopców bramkę z 9 metrów zdobył Kacper Strzelecki. Pierwsza połowa na remis mimo iż stworzyliśmy mnóstwo sytuacji. Druga połowa rozpoczęła się dla naszych Płomieni bardzo dobrze bo już w 32' minucie Antoni Błasik zdobył bramkę po podręcznikowo wykorzystanej kontrze. Prowadzenie ekipy płomienia utrzymywało się do 53' minuty, kiedy to niefrasobliwe zachowanie naszego obrońcy wykorzystał Franciszek Grabowski. Piękny emocjonujący mecz zakończył się podziałem punktów.