Mamy to!!! Otrzymaliśmy Srebrny Certyfikat PZPN

Mamy to!!!   Otrzymaliśmy Srebrny Certyfikat  PZPN

Tylko 19 szkółek z województwa śląskiego otrzymało wyróżnienie w postaci przyznania szkółce Srebrnego Certyfikatu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Jesteśmy Wśród nich.

!!!!Gratulacje!!!!!

Program Certyfikacji to innowacyjny projekt mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. W jego pierwszej edycji do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło 1197 formularzy zgłoszeniowych. Ostatecznie wszystkie wymagania formalno-prawne spełniły 694 podmioty i to właśnie im na mocy decyzji Komisji Weryfikacyjnej oraz Komisji Odwoławczej ds. Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich zostały przyznane certyfikaty, które obowiązywać będą do 30 czerwca 2021 roku.

Najwięcej certyfikatów przyznano w województwie śląskim – 85. Wśród nich 48 jest brązowych, 19 srebrnych, a 18 złotych.

BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O

ŻYWIECKA APN SP. Z O.O.