7 GRUDNIA 2019  ORLIKI E1 - TURNIEJ PREELMINACYJNY O PUCHAR PREZESA ŚLĄSKIEGO ZPN
Turniej kwalifikacyjny rozstrzygnęliśmy na naszą korzyść.
To były bardzo wartościowe mecze. Zagraliśmy konsekwentnie i odpowiedzialnie przenosząc pracę treningową do gry w meczu
Cieszymy się tym awansem do dalszych rozgrywek, jednak tak jak zawsze, każdy mecz czy trening, traktujemy to czysto szkoleniowo. Nie kładziemy sobie do głowy że my musimy.
W naszej drużynie i w naszym klubie panuje teraz wspaniała atmosfera, nikt nie zakłóca naszej pracy a to jest podstawa rozwoju.
Staramy się jak najdłużej trenować na boisku a hala to tylko praca w niekorzystnych warunkach pogodowych. Te mecze na hali specjalnie nas nie interesują, my po prostu chcemy w każdym spotkaniu współpracować na boisku wykorzystując to co tej pory razem nauczyliśmy się.
Gratuluję wygranej naszym zawodnikom.
Teraz koncentrujemy się nad codzienną pracą.